SHARE
Полиция выяснила, кто попытался взорвать Андреевскую церковь
В прес-службі Національної поліції повідомили  про затримку чоловікa, який скоїв спробу 15 листопада за допомогою “коктейлю Молотова” вчинити підпал  Андріївської церкви в Києві. Їм виявився 32-річний мешканець столиці. Співробітники районного управління поліції провели в будинку зловмисника обшук і вилучили мобільні телефони, планшети, рюкзаки, горючі рідини, клейку стрічку і одяг. З ним було кілька спільників, прикмети яких поліції вже відомі. Вони оголошені в розшук, повідомляє strou.net.

 
Image result for двоє невідомих намагалися підпалити Андріївську церкву
Раніше, на території Подільського району столиці, група невідомих агресивно налаштованих людей кинула кілька пляшок із запальною сумішшю в двері Андріївської церкви. На щастя, серйозного загоряння не сталося, люди не постраждали. Експерти вилучили з місця події пляшку зі слідами кіптяви, яка була обмотана клейкою стрічкою, а також забрали залишки інших пляшок і кинутий одним з учасників групи рюкзак.

Невідомі хотіли підпалити Андріївську церкву в Києві


Image result for підпал Андріївської церквиОхоронці церкви пізніше повідомили, що намагалися затримати втікачів, проте ті у відповідь використовували газові балончики, і тому зуміли покинути місце злочину. Провівши комплекс оперативно-розшукових заходів, поліція встановила особу одного з учасників групи – 32-річного місцевого жителя,  який раніше не мав проблем з законом. Найближчим часом суд обере йому запобіжний захід.

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here