SHARE
Результат пошуку зображень за запитом "scientists accidentally create a plastic eating enzyme"
Tourists and local residents disembark a boat amid plastic rubbish in Sanur, Bali Photograph: Johannes Christo/Reuters

 

Дві найбільші ісламські організації  закликають 100 мільйонів  своїх послідовників зменшити використання виробів з пластику, а також  поліетиленових пакетів, повідомляє The Guardian.

 


Результат пошуку зображень за запитом "Nahdlatul Ulama"
Уряд Індонезії  наголосив, що об’єднає свої зусилля з двома найбільшими ісламськими організаціями країни – Nahdlatul Ulama (NU) і Muhammadiyah, використовуючи свої обширні мережі в масштабах найбільшого у світі мусульманського народу, щоб заохотити споживачів зменшувати пласткові відходи та  повторно не використовувати пакети з поліетилену.

 

 

Результат пошуку зображень за запитом "Muhammadiyah"

 

У рамках цієї ініціативи релігійні лідери відвідають молитовні групи по всій країні, щоб проголосити про важливість скорочення пластикових відходів та пояснити, як пластикові відходи можуть погіршити наслідки таких стихійних лих, як повені та зсуви грунту.  Вони проситимуть споживачів переходити на традиційні мішки, виготовлені з таких матеріалів, як ротанг та бамбук.

 

Релігійно-екологічні проповіді вже транслюють через інтернет один раз на місяць.
Індонезія є другою після Китаю  країною в світі, що забруднює морські води пластиковими відходами.
Religious Tourism

A boy plays with a makeshift flagpole on a beach covered in plastic waste in Indonesia. Photograph: Ed Wray/Getty Images

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here